RESTART !

Follow my blog with Bloglovin
Tere taas!

Ilmselt jääb teile kohe silma, et üpriski palju on siin muutunud.  Blogi on endale saanud uue aadressi, uue nime ja kujunduse. Milleks kõik see? Kohe räägin lähemalt.

Olen nüüd blogimisest suhteliselt pikalt eemal olnud ja olen blogimist tihti taga igatsenud. Peamine põhjus, miks ma siia ei ole jõudnud on tunne nagu ma oleks sellest blogist välja kasvanud. See blogi sai alguse pubeka-aegadel ja oli hea koht, kus ennast välja elada. Kirjutasin siia kõigest, mis mulle ei meeldinud ning samuti nendest asjadest, mis meeldisid ja ma täiega nautisin seda. Mida vanemaks ma sain, seda rohkem tekkis vajadus teiste heakskiidu järele ja kippusin ennast pidevalt võrdlema teiste blogijatega. See nullis kogu lõbu. Paar kuud tagasi võtsin ette vanad postitused ja lugesin need läbi ning tabasin end mõttelt, kas nende kirjutiste ja draama autor olin tõesti mina? 

Tegelikult on ju hea see, et ma olen vähemalt enda arvates niivõrd palju arenenud ja muutunud. Oleks imelik kui ma selle kuue aasta jooksul räägiksin ikka samadest teemadest. Samas ma ei saakski, sest olen kõik selle draama enda elus seljatanud. Ma tunnen, et sellest vanast tuleb lahti lasta ja alustada uuelt puhtalt lehelt. Just seetõttu kustutasin ma ära vanad postitused ning jätsin alles ainult viimase. Blogi sisu jääb enam-vähem samaks, suur soov oleks tegelikult ka vidopostitusi tegema hakata, aga selleks peaksin ma küll julguse kokku võtma. Üritan alustuseks aktiivselt blogilainele tagasi saada.


This is my happy place! Sobib hästi siia konteksti, sest blogimine toob alati hea tuju.
2 comments

  1. Mulle väga meeldib see uus imago ja "restardi" mõte..ennem jälgija polnud, kuid nüüd jään kindlasti silma peal hoidma. Oled aastatega tublisti arenenud(täitsa alguses ikkagi jälgisin, kuid siis hoidsin ise ka blogimaailmast eemale) :)
    Päikest!

    ReplyDelete